O nas

Witamy !!!

Jesteśmy TEAM’em, który cechuje elegancki styl prowadzenia imprez. Sprzęt jest precyzyjnie dostosowany do układu sali lub warunków zewnętrznych w przypadku imprez plenerowych. Przygotowanie merytoryczne do każdej imprezy jest dla nas tak samo ważne, jak aparatura na której pracujemy. Niezawodność, wyważony dowcip, umiejętność improwizowania, obycie sceniczne, dobrze dobrany repertuar i swoboda komunikacji, to nasze podstawowe atuty. Zawsze staramy się poznać naszych klientów na indywidualnych spotkaniach, by ustalić przebieg imprezy.

STARSKY MUSIC TEAM to niezależne podmioty gospodarcze pracujące na własny rachunek (Fiesta Music, Starsky Music, Starzecki Music). Spójność w działaniu, doświadczenie, a przede wszystkim wzajemne zrozumienie siebie sprawiło, że połączyliśmy siły. Każdy z nas ma swój pomysł na prowadzenie imprez i robi to w swoim stylu. Jednak, gdy pracujemy razem, jesteśmy w 100% spójni. Dysponujemy porównywalnymi systemami nagłośnienia i świateł, dokonujemy zbiorowych zamówień na sprzęt i płyty, współpracujemy z najlepszymi agencjami artystycznymi, restauracjami, hotelami. Zawsze wystawiamy faktury lub paragon za wykonaną usługę. A tak prywatnie, jesteśmy przyjaciółmi, którzy dzielą się doświadczeniami. Liczymy, że nasz skład niebawem się poszerzy. To kwestia dostosowania sprzętu, transportu i przystosowanie w zakresie działań organizacyjnych.

Zapraszamy do współpracy !!!

Jacek – DJ – Starsky Doświadczony prezenter muzyki, wodzirej, animator. Jeden z pierwszych mobilnych prezenterów w regionie, twórca Starsky Music. Jacek ma wypracowany swój styl, autorskie quizy i zabawy oraz świetny kontakt z odbiorcą. Perfekcyjnie dobiera aparaturę, trochę śpiewa, kocha klasykę muzyki, lubi duże imprezy i wesela, często pracuje u boku gwiazd na eventach firmowych. Gdziekolwiek nie zapytacie o Jacka Starsky’ego to usłyszycie, że jest to facet z klasą. Zwariowany optymista.

tel. 604 229 167 / jacek.staszak@onet.plWojtek – Dj – Fiesta – Pokaźny dorobek artystyczny, były członek zespołu AKT z pierwszej edycji programu „Jaka to melodia”. Świetny animator, tancerz i wokalista. Perfekcyjnie przygotowany do imprezy, wrażliwy znawca muzyki. Wojtek zna długie wiersze i posiada zdolności rozweselające największych smutasów. Z łatwością nawiązuje kontakt z ludźmi. Zawsze służy pomocą, bezkonfliktowy, dżentelmen z dużymi pokładami szaleństwa.

tel. 509 150 320 / fiestamusic@wp.plMichał – Dj – Starzecki – Kiedyś najmłodszy z nas, pasjonat, rewelacyjnie nadaje tempo imprezie. Kreatywny, odważny i szybki w działaniu, zawsze uśmiechnięty . Najszybsza kariera w tej profesji. W naturalny sposób jedna sobie biesiadników na imprezie. Wykorzystuje dziesiątki gadżetów perfekcyjnie dopasowanych do nastroju, muzyki, sytuacji. Praca za konsolą to dla Michała realizacja życiowej pasji, a sprzęt jest jego oczkiem w głowie, w zasadzie trzecim dzieckiem, któremu musi zapewnić wszystkie nowinki techniczne. Niezawodny entuzjasta.

tel. 501 133 827 / michal@starzecki.plMichał DJ. Michalski, wokalista, muzyk, przede wszystkim dj. w naszym teamie. Bardzo komunikatywny i przebojowy facet. Znawca i ekspert w dziedzinie sprzętu estradowego. Łatwo nawiązuje dobre relacje, potrafi konstruktywnie doradzić i podzielić się wiedzą. Na imprezach zawsze zaskoczy jakąś nowinką techniczną, dobrze skonstruowanym repertuarem i eleganckim wizerunkiem. Poza sceną Przyjaciel, który dorównuje nam w głupocie. Wrażliwy i spontaniczny.

tel. 698 106 964 / kontakt@djmichalski.pl